| SKU | WOJ+52323 |
|---|---|
| Wattage | 2W |
| Voltage | 220V |
| Lumen | 70L/w |
| Color | K3000 |
| Beam Angle | 120° |
| To be used at temp | -20/+40 |
| Lighting hours | 17000 h |
| Housing | Aluminum and Glass |
| Ip | IP20 |
| Product Color | N/A |
| Dimensions | 23x50mm |
| Minimum purchase | 10 pieces |
| Weight | 0.016000 |
| Warranty | 2 years |
| Delivery time | 3 days |
| Connection | BA15D |
| Type Lamp | LED |
| Incl. Driver | Yes |
| Kwh / year | 4 |
| Comes with light source | Yes |
| Use | indoor & outdoor |
| Energy label | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Dimmable | No |
| Thickness (in mm) | 23mm |
| Cri | 80 |
Write Your Own Review

