€21.16 €17.49
894 In stock
LED Tri-proof fixture without 2x LED 150cm
-
2-3 days -
2 years -
L1585*W113*H63mm -
IP65
- Categories:
| SKU | 6866-150cm |
|---|---|
| Color | K3000 |
| Minimum to order | 4 |
| Dimensions | L1585*W113*H63mm |
| Thickness (in mm) | 63mm |
| Delivery time | 2-3 days |
| Weight | 1.000000 |
| Ip | IP65 |
| Comes with light source | No |
| Use | indoor & outdoor |
| Warranty | 2 years |
| Certificate | CE |
| Dimmable | No |
Write Your Own Review

