LED Fixture / LED Triproof 52W 150cm K4000 with 8900lm
SKU
SLI028026NW_60
€91.48 €75.60
Out of stock
-
3 days -
5 years -
1490 x 72 x 70mm -
52W -
IP65
- Categories:
- LED TL Fixture 150cm
| SKU | SLI028026NW_60 |
|---|---|
| Color | K4000 |
| Wattage | 52W |
| Minimum purchase | 1 piece |
| Dimensions | 1490 x 72 x 70mm |
| Thickness (in mm) | 72mm |
| Delivery time | 3 days |
| Weight | 0.500000 |
| Voltage | 220V |
| Type Lamp | LED |
| To be used at temp | -20/+40 |
| Ip | IP65 |
| Kwh / year | 104 |
| Comes with light source | No |
| Use | indoor & outdoor |
| Beam Angle | 60 |
| Warranty | 5 years |
| Housing | Aluminum and Polycarbonate |
| Energy label | A+++ |
| Lighting hours | 50000h |
| Certificate | CE / RoHS |
| Dimmable | No |
| Cri | >80 |
| Product Color | Grey |
Write Your Own Review

