Only %1 left
-
3 days -
2 years -
37x100mm -
52lm -
6W -
IP20
- Categories:
- E14
| SKU | ABCWOJ+14385 |
|---|---|
| Wattage | 6W |
| Minimum to order | 1 box |
| Dimensions | 37x100mm |
| Qty carton | Min.Sale 25 Pcs |
| Delivery time | 3 days |
| Weight | 0.030000 |
| Connection | E14 |
| Type Lamp | LED |
| To be used at temp | -20/+40 |
| Lumen | 52lm |
| Incl. Driver | Yes |
| Ip | IP20 |
| Kwh / year | 12 |
| Comes with light source | Yes |
| Use | indoor use only |
| Beam Angle | 160 |
| Warranty | 2 years |
| Energy label | A+++ |
| Lighting hours | 17000 h |
| Certificate | CE |
| Dimmable | No |
Write Your Own Review

